Loaded Likit

Loaded Likit

Loaded Likit Türkiye %100 Orijinal ABD üretimi loaded premium likitler stoklarımızda.


Loaded Likit, paletinizi en tatlı e sigara likitleri ile aşırı yüksek üstün kaliteli malzemelerle hazırlanmış dokuz lezzet çıkardı! En yeni iki lezzeti deneyimleyin: İki fıstık kurabiyesi arasında ezilmiş kremalı fıstık ezmesi ile Cookie Butter ve   tatlı reçel dolgusuyla taze pişmiş toz çörek ile Çilek Jöleli Donut .

Diğer Loaded Likitlerin tadını çıkarmaktan da çekinmeyin: Glazed Donuts'un klasik çörek tadıyla , S'mores’in lezzetli kamp ateşi atıştırmalıklarının tadını çıkarın!  Ve serin bir mentol karışımında sunulan Apple-Cran ile elma ve kızılcıkların sansasyonel tatlı ve ekşi karışımını tatmayı da unutmayın !

Bugün Loaded 120ml eLikit şişelerinizi Loaded ve Loaded. Mükemmel 70VG / 30PG oranı sayesinde pürüzsüz bir inhale ve inanılmaz bulutlar ile  0mg , 3mg ve 6mg nikotin seviyelerinde sunulmaktadır .

Bu lezzetli ürünler, Ruthless E-likit tarafından üretilmiştir! Güneşli güney Kaliforniya'da bulunan Ruthless, GMP Sertifikalı Tesis ve Sanat Temiz Odaları Eyaleti'nde premium likitler üretmektedir. Sert çalışmalarda kök salmış ve mutfak sanatlarında bir arka plana sahip olan Ruthless, likit pazarını en iyi tadım edici e-likit kombinasyonları ve markaları üreterek ve üreterek dönüştürmüştür.Ürün Karşılaştır (0)


1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

smok Likit elektronik sigara elektronik sigara likit Vaporesso Revenger