Blog Kategorileri

Bülten

Smok Alien Özellikleri

2017-04-06 18:22:52 0 Yazar: zehra Okunma: 80
Smok Alien Özellikleri

Smok Alien Özellikleri:


Ürün Açıklaması

Smok Uzay Kiti ve Sınırlı Sürüm Setleri Tanıtımı! Alien Kit, bugün piyasadaki en iyi Smok ürünlerinin ikisini bir araya getiriyor - TFV8 Baby Beast Tank ve Alien 220W Mod. En sevdiğiniz renk kombinasyonunu seçin ve vapur yapın!

Bu, günümüzün en kompakt kurulumlarından biridir. Alien mod, herhangi bir elinizde sığacak şekilde tasarlandığında, size gelebilecek her şeyi idare edebilen tam özellikli bir cihazdır.

TFV8 Baby Beast tankının şaşırtıcı lezzet ve buhar üretimiyle bir araya getirin ve paranızın karşılığında en iyi kiti edinin!

Alien 220W Mod Özellikleri:

220w Maksimum çıkış,

0,35-8 gerilim aralığı

85 mm (3.34 inç) x 44 mm (1.73 inç) x 30 mm (1.81 inç)

Cihazı etkinleştirmek için sıkıştır

Değişken voltaj modunda 0,1 - 3 ohm direnç desteklenir

Ayarlanabilir direnç ayarı

Çıkış için Sert / Normal / Yumuşak modlar

Sıcaklık kontrol modunda 0.06 - 3 ohm direnç desteklenir

NI200, Titanyum, Paslanmaz Çelik sıcaklık kontrol modlarını destekler

Sıcaklık Aralığı: 200 ° F-600 ° F / 100 ° C-315 ° C

85 mm (3.34 inç) x 44 mm (1.73 inç) x 30 mm (1.81 inç)

Her pil için ayrı pil göstergesi

Zaman aşımı ve kontrast ayarı ayarları ile OLED Ekran

Yükseltilebilir bellenim

2 yüksek amper, düz üst 18650 pil gerekir (Dahil Olmaz)

TFV8 Baby Beast Tank Özellikleri :

3 ml tank kapasitesi

Cam ve paslanmaz çelik konstrüksiyon

22 mm (.86 inç) çap 53 mm (2.08 inç) yükseklik

Kolay menteşeli / sürgülü üst dolum mekanizması

Çift ayarlanabilir hava akışı portu, 13mm x 2mm

Yüksek watt, yüksek VG vaping için optimize edilmiştir

510 Damla damla bağlantısı

Kutuda ne var:

1 x Smok Alien 220W Mod

1 x TFV8 Bebe Beast Tankı

1 x V8-T8 0.15 ohm octuple coil

1 x Smok V8-Q2 0.4 ohm çift sargı (kurulu)

Alien Mod için 1 x Ekran Koruyucu

1 x USB Şarj / Veri Kablosu

2 x Vape bandı (turuncu ve siyah)

1 x Tank için yedek cam

1 x Yedek üst dolum contası

4 x Yedek O-ringler

1 x Kullanım Kılavuzu

1 x Doğruluk doğrulama kartı

SMOK Alien kutu modu, Sigelei 213 ve P4U iPV 6 / 6X modlarına boyut, şekil ve güç çıkışı bakımından benzer. Kozmetik tasarımları, ayarlama cipsleri, ekran ekranları ve menü navigasyonunda farklılıklar gösterirler ancak üçü genel olarak birbirinden farklıdır. Nispeten kompakt olan dikdörtgen şekilli silindirik şekil - esasen kavisli kenarlı ve düz üst ve düz tabanlı bir menteşeli pil kapısına sahip bir kutu - şu anda Çinli mod yapımcıları arasında popülerdir.

Saptırılmış şekilli ayar düğmelerinin üzerindeki büyük OLED ekranı nettir ve çoğu modda olduğundan daha fazla bilgi içeren zengin bir bilgi içerir; ancak düzen, grafik tasarımı ve yazı tipi boyutları ekranı biraz karmaşık hale getirir. Alien, bir tarafında mod kutusu şeklindeki konturlu ve çubuğun üst kısmına basarak tetiklenen uzun ateşleme çubuğu kullanıyor. Ateşleme çubuğu ya başparmak veya tetik ateşi barındırıyor ve kısa atışa sahip ancak itme biraz sert (ateşleme özelliğini kullanan SMOK'un H-Priv modundan daha fazla), bu nedenle ateşlemenin etkinleştirilmesi için gereken basınç bazı düğme ateşlemeli modlardan daha fazla.

Performans, kağıtların mevcut nesil, daha güçlü kutu modellerinden beklediği standartlara uygundur . Ateşleme, tüm modlarda anında gerçekleşir ve sert, yumuşak veya standart başlangıç ​​yükselmesi için ayarlanabilir. Sıcaklık kontrolü, üç yaygın TC tel çeşidi (nikel, titanyum ve paslanmaz çelik) için ince ayar TCR ayarlanabilirliği ile doğru ve iyi çalışıyor. Menü sisteminin dolaşımı, tekno-geek dışındaki birinin kolayca çalıştırması için yeterince açık ve basittir (yani, normal bir kişi). Güç çıkışı biraz fazla abartılmış olabilir, ancak bu neredeyse tüm mod yapımcılarının tipik bir örneğidir ve 200 watt'lık bir kaç wav'luk anlık mesajlaşma, Alien'in güç çıkışının sınırlarına asla ulaşılamayacak olan kağıtların büyük çoğunluğu için alakasızdır.

Gerçek vaping performansı çok iyi. Güvenilirlik veya dayanıklılığa ilişkin uzun vadeli herhangi bir sorun ortaya çıkıp değerlendirilmek için zaman alacaktır, ancak güncel yonga teknolojisi ve üretim standartları bir ya da iki yıl öncesine kıyasla oldukça yüksektir, bu nedenle umutlar üstün performansın uzun ömürlü olması için geliştirilir.

SMOK Alien 220W TC kutu modu, mevcut nesil akranları arasında kolaylıkla bir araya geliyor. SMOK'un pazarlama stratejisi, her pazar için niş için geniş bir ürün yelpazesi üretmektir ve Alien box mod, dual-18650 mod'ların 200+ watt'lık nişlerine çok iyi uyar.

Yorumlar

Yorum Yaz

Eleaf Türkiye Elektronik Sigara Ve Likit Satış Sitesi © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.
eleaf elektronik sigara eleaf joyetech elektronik sigara

Konum Bilgilerimiz

Eleaf Türkiye Elektronik Sigara Ve Likit Satış Sitesi
Tüm türkiye sadece kapıda ödeme mağamız yoktur
Merkezi istanbul

0538 647 56 43